Welcome, Guest | RSS
Saturday, 05.04.2024, 12:27 PM
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Black Hat SEO » Black Hat SEO » Jocuri noi tractoare (Unde as putea gasi Jocuri gratis)
Jocuri noi tractoare
DianaSiDate: Monday, 01.27.2014, 8:56 AM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Bine v-am gasit. De cateva luni caut un forum in care sa am ocazia de a intreaba despre <i>tractoare</i>. Eu joc frecvent <i>tractoare</i> de foarte mult timp tot felul de jocuri flash pe diferite site-uri in mod frecvent si ma relaxez de fiecare data. Daca vrei sa joci niste jocuri despre tractoare poti intra <u>tractoare</u>. Dupa ce ai incercat te rog sa scrii aici ce parerea ai despre acel joc gratuit. Pentru a te distra si tu cu intra aici <a href=http://www.jocuritractoare10.us/jocuri-online-gratis-pentru-copii/tractoare.html>http://www.jocuritractoare10.us/jocuri-online-gratis-pentru-copii/tractoare.html</a>. .Puzzle cu tractoare noi acest super joc se desfasoara contra timp,trebuie sa potrivesti intr-un timp cat mai scurt bucatile care sunt amestecate si sa formezi imaginea super tractorului albastru foloseste mouse-ul si fa clik pe bucatica care vrei sa o atasezi la tabloul dat. Nu uita ca noi asteptam parerea ta, spersa o scrii! Mai multe jocuri gasesti pe tractoare care ara cu plug . mai departe vreau sa vorbim despre Puzzle cu tractoare noi acest super joc se desfasoara contra timp,trebuie sa potrivesti intr-un timp cat mai scurt bucatile care sunt amestecate si sa formezi imaginea super tractorului albastru foloseste mouse-ul si fa clik pe bucatica care vrei sa o atasezi la tabloul datAi la dispozitie un timp limita pentru a putea paca acest tir tu trebuie sa il conduci exact pe locul fixat unde este semnalat ai foarte mare grija ca acest joc de parcat tiruri 3d foloseste sagetile tastaturi pentru a putea sa mergi cu acest tir in siguranta ai grija sa nu lovesti acest tir pentru ca vei scade din punctaj acest joc este foarte complex pentru ca pe ecran iti arata toate operatiunile pe care e faci cu acest tir cand il conduci acest joc contine o multime de nivele deosebit de interesante incearca sa treci la nivele superioare pentru ca te va astepta o multime de surprize.Masina pe gheata acest super joc se desfasoara contra timp,ai grija la gheata pe care trebuie sa concurezi pentru ca terenul este foarte accidentat si tu trebuie sa ajungi la finalul acestui joc fara sa ai accident ai grija pentru ca daca ajungi la final in timp record o sa primeti puncte bonus cu care iti poti face upgrade la acest super bolid.
 
Forum » Black Hat SEO » Black Hat SEO » Jocuri noi tractoare (Unde as putea gasi Jocuri gratis)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024 | Free website builderuCoz